Středa, 22. září 2021, svátek slaví Darina
Zapomněli jste heslo?
Červené Janovice - AFK Bratčice

Další důležitý zápas čekal fotbalisty AFK, kteří se vydali do Červených Janovic. Jelikož se tento den ženil náš trenér Jaroslav Doležal (tímto jemu i jeho novomanželce za celý tým blahopřejeme), byl pověřen vedením mužstva Josef Paták a jeho situace nebyla vzhledem k absencím několika hráču vůbec jednoduchá. Především se to týkalo brankářů, a tak šanci v bráně dostal dorostenec Volf.

Začátek zápasu vyšel domácím, kdy jejich střelu hostující brankář vyrazil před sebe a dobíhající Červinka pohodlně zakončil. Domácí poté polevili a hosté působili fotbalovějším dojmem. Zaslouženého vyrovnání se dočkali v 19. min., kdy z nepřímého kopu vymetl šibenici Fendrych. Poté se ještě ve 24. min. dostal ke střele Kaňka, ale domácí obrana jeho pokus zblokovala. Vedoucího gólu se přeci jen hosté dočkali. Po centru Dvořáka se prosadil hlavičkou Hašek.

Začátek druhého poločasu vyšel opět domácím. Po rohu se k odraženému míči dostal Menšík a srovnal skóre zápasu. Poté byli domácí lepším týmem na hřišti. Pěkný moment přinesl přímý kop z 30m K. Ronovského, který domácí brankář vytěsnil na břevno. Obrovskou šanci měli domácí v 68. min., kdy po nedorozumění brankáře a stopera hostů se odražený míč dostal k domácímu hráči, který ho poslal jen do břevna. Čím se bližil konec zápasu, tlak domácích narůstal a hosté se bránili. Nakonec se to Bratčicím podařilo, a i když v úplném závěru domácí nastřelili další břevno, odvezly si domu alespoň bod.

V dalším utkání v sobotu od 17 hod. přivítáme tým Hlízova, který přes zimu výrazně posílil. Na zápas zveme všechny příznivce AFK.

Autor článku: Václav Ronovský ml.

Vytvořeno: 27.4.2014, 23:39

Červené Janovice - AFK Bratčice
2:2 (1:2)
O. Čapek L. Dvořák J. Fendrych M. Hašek J. Havránek M. Kaňka A. Kotrba V. Říha J. Ronovský L. Volf D. Vondráček
Střídání: L. Milaberský R. Novotný V. Ronovský
Střelci: 1x J. Fendrych  1x M. Hašek 
Ostatní výsledky 19. kola
Upozornění!
  • Schůze: pátek 18:30
  • Trénink: pátek 17:00
zápas
8. kolo - Muži Bílé Podolí B - AFK Bratčice 2:0 (1:0) (Ne) 19.9.2021 - 16:30 hod.
9. kolo - Muži AFK Bratčice - Tupadly B (Ne) 26.9.2021 - 16:30 hod., což je
September 26, 2021 16:30:00
TOPlist
© 2021 AFK BRATČICE