Sobota, 29. dubna 2017, svátek slaví Robert
Zapomněli jste heslo?
Všechny zápasy

1. kolo

(So) 27.8.2016 17:00 hod Potěhy - Záboří 3:2 (1:1)
(So) 27.8.2016 17:00 hod Hostovlice - Vlkaneč 4:5 (1:2)
(So) 27.8.2016 17:00 hod Chotusice B - Horušice 3:1 (3:0)
(So) 27.8.2016 17:00 hod AFK Bratčice - Tupadly C 7:1 (4:1)
(Ne) 28.8.2016 17:00 hod Vrdy B - Okřesaneč 5:3 (2:2)
(Ne) 28.8.2016 17:00 hod Horní Bučice - Žleby 0:3 (0:2)

2. kolo

(So) 3.9.2016 14:30 hod Tupadly C - Horušice 2:3 (1:0)
(So) 3.9.2016 17:00 hod Potěhy - Horní Bučice 3:2 (1:0)
(So) 3.9.2016 17:00 hod Žleby - Hostovlice 2:3 (2:3)
(So) 3.9.2016 17:00 hod AFK Bratčice - Vrdy B 0:2 (0:1)
(So) 3.9.2016 17:00 hod Okřesaneč - Záboří 2:4 (0:1)
(So) 3.9.2016 17:00 hod Vlkaneč - Chotusice B 3:1 (1:0)

3. kolo

(So) 10.9.2016 17:00 hod Záboří - AFK Bratčice 6:2 (3:0)
(So) 10.9.2016 17:00 hod Chotusice B - Žleby 7:3 (4:1)
(So) 10.9.2016 17:00 hod Hostovlice - Potěhy 10:0 (4:0)
(So) 10.9.2016 17:00 hod Horušice - Vlkaneč 1:2p (0:0)
(Ne) 11.9.2016 17:00 hod Vrdy B - Tupadly C 9:2 (6:1)
(Ne) 11.9.2016 17:00 hod Horní Bučice - Okřesaneč 1:3 (0:1)

4. kolo

(So) 17.9.2016 14:30 hod Tupadly C - Vlkaneč 0:3 (0:1)
(So) 17.9.2016 17:00 hod Okřesaneč - Hostovlice 3:2 (1:1)
(So) 17.9.2016 17:00 hod AFK Bratčice - Horní Bučice 2:1 (0:1)
(So) 17.9.2016 17:00 hod Žleby - Horušice 1:2 (0:1)
(So) 17.9.2016 17:00 hod Potěhy - Chotusice B 3:2p (1:1)
(Ne) 18.9.2016 17:00 hod Vrdy B - Záboří 0:3 (0:1)

5. kolo

(So) 24.9.2016 16:30 hod Vlkaneč - Žleby 3:2p (0:1)
(So) 24.9.2016 16:30 hod Záboří - Tupadly C 3:1 (1:1)
(So) 24.9.2016 16:30 hod Chotusice B - Okřesaneč 4:2 (2:1)
(So) 24.9.2016 16:30 hod Horušice - Potěhy 5:1 (1:0)
(So) 24.9.2016 16:30 hod Hostovlice - AFK Bratčice 0:1 (0:0)
(Ne) 25.9.2016 16:30 hod Horní Bučice - Vrdy B 3:5 (0:1)

6. kolo

(So) 1.10.2016 14:00 hod Tupadly C - Žleby 1:4 (1:1)
(So) 1.10.2016 16:30 hod Potěhy - Vlkaneč 1:2 (1:1)
(So) 1.10.2016 16:30 hod Okřesaneč - Horušice 3:2p (1:1)
(So) 1.10.2016 16:30 hod Záboří - Horní Bučice 2:1 (0:1)
(So) 1.10.2016 16:30 hod AFK Bratčice - Chotusice B 2:1p (1:0)
(Ne) 2.10.2016 16:30 hod Vrdy B - Hostovlice 3:2 (1:0)

7. kolo

(So) 8.10.2016 16:00 hod Žleby - Potěhy 1:3 (1:2)
(So) 8.10.2016 16:00 hod Horušice - AFK Bratčice 2:3p (1:1)
(So) 8.10.2016 16:00 hod Hostovlice - Záboří 1:3 (1:3)
(So) 8.10.2016 16:00 hod Vlkaneč - Okřesaneč 6:4 (5:3)
(Ne) 9.10.2016 16:00 hod Chotusice B - Vrdy B 1:5 (1:1)
(Ne) 9.10.2016 16:00 hod Horní Bučice - Tupadly C 4:3 (1:1)

8. kolo

(So) 15.10.2016 13:30 hod Tupadly C - Potěhy 3:1 (2:0)
(So) 15.10.2016 16:00 hod AFK Bratčice - Vlkaneč 1:2 (0:1)
(So) 15.10.2016 16:00 hod Záboří - Chotusice B 1:2 (1:1)
(So) 15.10.2016 16:00 hod Okřesaneč - Žleby 7:1 (2:1)
(Ne) 16.10.2016 16:00 hod Vrdy B - Horušice 1:3 (0:1)
(Ne) 16.10.2016 16:00 hod Horní Bučice - Hostovlice 3:2 (3:0)

9. kolo

(So) 22.10.2016 15:30 hod Horušice - Záboří 3:0 (0:0)
(So) 22.10.2016 15:30 hod Hostovlice - Tupadly C 3:1 (0:1)
(So) 22.10.2016 15:30 hod Žleby - AFK Bratčice 2:3p (0:1)
(So) 22.10.2016 15:30 hod Chotusice B - Horní Bučice 3:2 (2:2)
(So) 22.10.2016 15:30 hod Potěhy - Okřesaneč 3:2 (0:1)
(So) 22.10.2016 15:30 hod Vlkaneč - Vrdy B 2:1 (0:1)

10. kolo

(So) 29.10.2016 14:30 hod Tupadly C - Okřesaneč 2:4 (1:2)
(So) 29.10.2016 14:30 hod AFK Bratčice - Potěhy 3:2 (2:2)
(So) 29.10.2016 14:30 hod Hostovlice - Chotusice B 2:1 (0:0)
(So) 29.10.2016 14:30 hod Záboří - Vlkaneč 1:2 (1:2)
(Ne) 30.10.2016 14:30 hod Vrdy B - Žleby 1:2 (1:1)
(Ne) 30.10.2016 14:30 hod Horní Bučice - Horušice 0:1 (0:0)

11. kolo

(So) 5.11.2016 14:00 hod Potěhy - Vrdy B 3:4 (0:2)
(So) 5.11.2016 14:00 hod Okřesaneč - AFK Bratčice 7:4 (1:1)
(So) 5.11.2016 14:00 hod Chotusice B - Tupadly C 6:1 (4:0)
(So) 5.11.2016 14:00 hod Horušice - Hostovlice 3:4p (1:3)
(So) 5.11.2016 14:00 hod Vlkaneč - Horní Bučice 5:4p (0:1)
(So) 5.11.2016 14:00 hod Žleby - Záboří 2:1 (1:0)

12. kolo

(So) 10.6.2017 14:30 hod Tupadly C - AFK Bratčice
(So) 10.6.2017 17:00 hod Okřesaneč - Vrdy B
(So) 10.6.2017 17:00 hod Záboří - Potěhy
(So) 10.6.2017 17:00 hod Žleby - Horní Bučice
(So) 10.6.2017 17:00 hod Horušice - Chotusice B
(So) 10.6.2017 17:00 hod Vlkaneč - Hostovlice

13. kolo

(So) 1.4.2017 16:30 hod Horušice - Tupadly C 2:0 (0:0)
(So) 1.4.2017 16:30 hod Záboří - Okřesaneč 2:4 (1:2)
(So) 1.4.2017 16:30 hod Chotusice B - Vlkaneč 3:1 (2:0)
(So) 1.4.2017 16:30 hod Hostovlice - Žleby 1:2 (0:1)
(Ne) 2.4.2017 16:30 hod Horní Bučice - Potěhy 2:1 (1:1)
(Ne) 2.4.2017 16:30 hod Vrdy B - AFK Bratčice 3:6 (2:4)

14. kolo

(So) 8.4.2017 14:00 hod Tupadly C - Vrdy B 3:2 (2:1)
(So) 8.4.2017 16:30 hod Vlkaneč - Horušice 1:0 (1:0)
(So) 8.4.2017 16:30 hod Žleby - Chotusice B 4:1 (1:0)
(So) 8.4.2017 16:30 hod Potěhy - Hostovlice 0:2 (0:1)
(So) 8.4.2017 16:30 hod Okřesaneč - Horní Bučice 3:1 (0:0)
(So) 8.4.2017 16:30 hod AFK Bratčice - Záboří 1:3 (0:2)

15. kolo

(So) 15.4.2017 17:00 hod Horušice - Žleby 1:0 (0:0)
(So) 15.4.2017 17:00 hod Hostovlice - Okřesaneč 2:3 (1:3)
(So) 15.4.2017 17:00 hod Chotusice B - Potěhy 2:0 (1:0)
(So) 15.4.2017 17:00 hod Záboří - Vrdy B 2:1 (1:1)
(So) 15.4.2017 17:00 hod Vlkaneč - Tupadly C 9:3 (6:1)
(So) 15.4.2017 17:00 hod Horní Bučice - AFK Bratčice 2:1p (1:1)

16. kolo

(So) 22.4.2017 14:30 hod Tupadly C - Záboří 1:5 (1:3)
(So) 22.4.2017 17:00 hod Potěhy - Horušice 0:4 (0:0)
(So) 22.4.2017 17:00 hod AFK Bratčice - Hostovlice 1:2p (0:1)
(So) 22.4.2017 17:00 hod Okřesaneč - Chotusice B 3:1 (1:0)
(So) 22.4.2017 17:00 hod Žleby - Vlkaneč 4:3p (1:1)
(Ne) 23.4.2017 17:00 hod Vrdy B - Horní Bučice 6:1 (4:0)

17. kolo

(So) 29.4.2017 17:00 hod Horušice - Okřesaneč
(So) 29.4.2017 17:00 hod Hostovlice - Vrdy B
(So) 29.4.2017 17:00 hod Vlkaneč - Potěhy
(So) 29.4.2017 17:00 hod Žleby - Tupadly C
(Ne) 30.4.2017 16:00 hod Chotusice B - AFK Bratčice
(Ne) 30.4.2017 17:00 hod Horní Bučice - Záboří

18. kolo

(So) 6.5.2017 14:30 hod Tupadly C - Horní Bučice
(So) 6.5.2017 17:00 hod AFK Bratčice - Horušice
(So) 6.5.2017 17:00 hod Záboří - Hostovlice
(So) 6.5.2017 17:00 hod Okřesaneč - Vlkaneč
(So) 6.5.2017 17:00 hod Potěhy - Žleby
(Ne) 7.5.2017 17:00 hod Vrdy B - Chotusice B

19. kolo

(So) 13.5.2017 17:00 hod Žleby - Okřesaneč
(So) 13.5.2017 17:00 hod Hostovlice - Horní Bučice
(So) 13.5.2017 17:00 hod Vlkaneč - AFK Bratčice
(So) 13.5.2017 17:00 hod Potěhy - Tupadly C
(So) 13.5.2017 17:00 hod Horušice - Vrdy B
(So) 13.5.2017 17:00 hod Chotusice B - Záboří

20. kolo

(So) 20.5.2017 14:30 hod Tupadly C - Hostovlice
(So) 20.5.2017 17:00 hod AFK Bratčice - Žleby
(So) 20.5.2017 17:00 hod Záboří - Horušice
(So) 20.5.2017 17:00 hod Okřesaneč - Potěhy
(Ne) 21.5.2017 17:00 hod Vrdy B - Vlkaneč
(Ne) 21.5.2017 17:00 hod Horní Bučice - Chotusice B

21. kolo

(So) 27.5.2017 17:00 hod Horušice - Horní Bučice
(So) 27.5.2017 17:00 hod Potěhy - AFK Bratčice
(So) 27.5.2017 17:00 hod Žleby - Vrdy B
(So) 27.5.2017 17:00 hod Chotusice B - Hostovlice
(So) 27.5.2017 17:00 hod Okřesaneč - Tupadly C
(So) 27.5.2017 17:00 hod Vlkaneč - Záboří

22. kolo

(So) 3.6.2017 14:30 hod Tupadly C - Chotusice B
(So) 3.6.2017 17:00 hod Hostovlice - Horušice
(So) 3.6.2017 17:00 hod AFK Bratčice - Okřesaneč
(So) 3.6.2017 17:00 hod Záboří - Žleby
(Ne) 4.6.2017 17:00 hod Vrdy B - Potěhy
(Ne) 4.6.2017 17:00 hod Horní Bučice - Vlkaneč
Upozornění!
  • Trénink: pátek 18:00 na hřišti
  • Trénink přípravky: pátek 17:00 na hřišti
zápas
16. kolo - Muži AFK Bratčice - Hostovlice 1:2p (0:1) (So) 22.4.2017 - 17:00 hod.
17. kolo - Muži Chotusice B - AFK Bratčice (Ne) 30.4.2017 - 16:00 hod., což je
April 30, 2017 16:00:00
TOPlist
© 2017 AFK BRATČICE