Sobota, 20. dubna 2024, svátek slaví Marcela
AFK Bratčice - Vrdy B

V dalším zápase jsme se opět představili doma a tentokrát bylo naším soupeře zkušené mužstvo Vrdského B. Bohužel pro zranění či pracovní zaneprázdnění nám chybělo několik hráčů základní sestavy, a tak naše složení nebylo zcela optimální. Utkání pískal pan rozhodčí Semirád.

Na začátku utkání měli míč pod kontrolou spíše fotbalovější hosté, nikam se nehnali a čekali na svou příležitost. Ta přišla ve 13. min., kdy Hronek zahrával trestný kop, který zpracoval hostující hráč a přihrával právě Hronkovi, který střelou z první pod břevno dostal hosty do vedení.

Domácím hráčům se nadařila kombinace a až ve 30. min. se dostal ke střele Urválek, ale jeho střelu zablokoval domácí obránce. Srovnat mohl ve 40. min. Doležal, ale jeho střela mířila do tyče. Těsně před koncem poločasu zvonila tyč také za Bratčickým brankářem Říhou, kterou střelou rozezvučel hostující útočník.

Začátek druhého poločasu a opět to byli hosté, kteří měli míč častěji na svých kopačkách. V 51. min. se po rohu dostal k hlavičce Miláček a poslal hosty do dvoubrankového vedení. Vedení hostům vyhovovalo, nikam nepospíchali a pozorně bránili. Domácí se těžko dostávali kombinací k zakončení a ani nakopávané balóny na útočníky ke vstřelení branky nevedly. Traverze nelze upřít snahu, ale hosté si zkušenou hrou výsledek pohlídali a zaslouženě v Bratčicích vyhráli 0:2.

Děkujeme fanouškům za podporu a zveme je v sobotu od 17:00 hodin do Záboří nad Labem, kde sehrajeme další mistrovský zápas.

Vytvořeno: 6.9.2016, 22:46

0:2 (0:1)
J. Čapek O. Čapek T. Doležal M. Kaňka A. Kotrba V. Kupera L. Říha V. Říha J. Ronovský R. Uhlíř M. Urválek
zápas
14. kolo - Muži AFK Bratčice - Horní Bučice 2:1 (1:0) (So) 13.4.2024 - 17:00 hod.
21. kolo - Muži Bílé Podolí B - AFK Bratčice (Ne) 21.4.2024 - 17:00 hod., což je